*
FÄRGLITOGRAFI

ref nr 2068731

Claes Folcker (f. 1940), motivets mått: 46 x 58

Såld:

Bli medlem och logga in för pris

Datum:

Bli medlem och logga in för försäljningsdatum

  • Konstnär/Designer

Claes Folcker

Claes Folcker, svensk bildkonstnär, tecknare och illustratör, född 1940.

Hitta fler föremål av Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker

  • Andra har sökt efter
  • Oljemålning
    Olle Nordberg (1905-1986), Interiör med figurer, 37 x 22

    Pris: 2.000 kr
    2014-10-27
  • Fåtölj
    Kerstin Hörlin-Holmquist (1925-1997), NK, "Triva"

    Pris: 2.400 kr
    2014-09-15
  • Tedosa
    Kina, saknar lock, höjd: 10

    Pris: 1.400 kr
    2014-10-27
  • Cafébord
    proveniens Kungliga Operan Guldfoajen, diameter: 50, höjd: 73

    Pris: 1.500 kr
    2014-10-27